Rodzinne spotkanie w grupie Muchomorki

21 grudnia rodzice na zaproszenie Pań i dzieci  przybyli do przedszkola, by wspólnie świętować Dzień Piernika. Ten dzień zaczęliśmy od niespodzianki dla naszych gości. Dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego, świątecznego tańca.  Pod czujnym okiem Pań dorośli w mig opanowali choreografię. Wspólny taniec przyniósł wszystkim dużo radości. Tego dnia mamy z naszej grupy przyniosły aromatyczne pierniczki, a dzieci z pomocą dorosłych ozdobiły je kolorowymi posypkami. W międzyczasie rodzice przygotowali lukier, a Muchomorki próbowały wyrobu, czy na pewno jest smaczny. Po przedszkolu unosił się wspaniały zapach pierniczków, który wprawił nas w świąteczny nastrój. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

Kamila Klepacka