Wycieczka klas III do Paprot

23 września uczniowie klas trzecich w sportowych strojach i w wygodnym obuwiu wybrali się na wycieczkę do Gospodarstwa Edukacyjnego „W labiryntach” w Paprotach k/Darłowa. Pogoda i humory dopisywały wszystkim uczestnikom. Na miejscu powitali nas animatorzy. I...zaczęła się prawie czterogodzinna zabawa. Najpierw dzieci, podzielone na 4 grupy, układały labirynty, według dostarczonych planów. Po ich przejściu udały się w teren. Grały w grę terenową „Tajemnica Druida”, zdobywały „Labiryntową Wieżę”, grały w labiryntowe szachy, w „Paprockie zwierzaki”, zdobywały Piaskową Górę. Po powrocie do gospodarstwa czekały na nich jeszcze nowe atrakcje: strzelanie z balonowej katapulty i puszczanie mega baniek mydlanych. Nie zabrakło także poczęstunku – pieczonej kiełbaski i soczku. Na zakończenie mogły kupić sobie pamiątki z pobytu „W labiryntach”. Zadowolone i pełne wrażeń podziękowały gospodarzom za wspaniałą zabawę i udały się w drogę powrotną do szkoły.

Panie wychowawczynie serdecznie dziękują Rodzicom, którzy pomogli w organizacji wycieczki i wspólnie z dziećmi super się bawili!

Małgorzata Kozłowska