Rodzinne spotkanie w grupie Biedronki

Świąteczne pierniczki to jeden z obowiązkowych elementów Bożonarodzeniowych łakoci. To jedna z tych rzeczy, za które dzieci i dorośli kochają Święta Bożego Narodzenia. Nic tak nie wpływa na klimat Świąt jak wspaniały, aromatyczny, korzenny zapach, który unosi się w całym domu. Dekorowanie pierników to jedna ze świątecznych przyjemności, na które najbardziej czekają dzieci chyba we wszystkich rodzinach. Dzień 16 grudnia w grupie Biedronki był wyjątkowy i radosny. Tego dnia odbyło się spotkanie na którym przedszkolaki wraz z Paniami, Rodzicami, Dziadkami, Panią Dyrektor Janiną Perzanowską oraz Panią Wicedyrektor Joanną Zarzycką zgodnie z przedświąteczną tradycją ozdabiali pierniczki lukrowymi pisakami i barwnymi posypkami. Dekorowanie ciasteczek wszystkim bardzo się podobało.

Wszystkie pierniczki zostaną zapakowane i w najbliższych dniach wraz z życzeniami Bożonarodzeniowymi zostaną zawiezione dla Pensjonariuszy Gryfickiego Domu Pomocy Społecznej.

Grupa Biedronki wspólnie z Paniami bardzo serdecznie dziękuje Rodzicom, Babciom oraz Dyrekcji szkoły za wspólnie spędzony czas.

Ewa Wołczak i Monika Śmiglicka