"Bajkowa wyprawa" w grupie Biedronki

Grupa Biedronki od października bierze udział w projekcie "Bajkowa wyprawa". Projekt ten to zaproszenie dzieci do świata klasycznych  bajek, poznawania postaci, postaw i przygód bajkowych  bohaterów, zaproszenie do różnorodnych aktywności związanych z bajkami osadzonych w podstawie programowej i priorytetach MEIN.

W ubiegłym tygodniu do naszego przedszkola przybyli wspaniali goście, którzy przeczytali dzieciom wybraną bajkę. Akcję  zainaugurowała Pani dyrektor Janina Perzanowska czym sprawiła przedszkolakom ogromną radość. We wtorek gościliśmy ratownika medycznego Pana Tomasza Ziernickiego, w środę odwiedził nas Wójt Gminy Brojce Pan Michał Zinowik, tata Miłosza. W piątek przybyła do nas Pani Ewelina Kornet mama Wiktora, która już po śniadaniu zajęła nas lekturą.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i milo spędzony czas, z niecierpliwością czekamy na następnych rodziców.

Ewa Wołczak