Podsumowanie konkursów

23 czerwca odbył się w SP w Brojcach apel, na którym podsumowano dwa konkursy. Pierwszym był konkurs ”Na najładniejszy zeszyt”. Przez cały rok uczniowie klas I – VI starali się jak najładniej prowadzić swoje zeszyty przedmiotowe. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów wybrali te najbardziej estetycznie i starannie prowadzone. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Drugim konkursem, w którym uczestniczyli nasi uczniowie był konkurs międzyszkolny „Nasz rodzinny przepis na zdrowie i szczupłą sylwetkę” w ramach realizowanego projektu „Wiem, dlatego działam – program profilaktyki chorób układu krążenia dla Powiatu Gryfickiego” Kategoria Plastyczna. Trzy uczennice naszej szkoły (dwie z nich to już absolwentki – konkurs był organizowany w ubiegłym roku szkolnym) otrzymały wyróżnienie. Są to:

• Karolina Romińska
  • Julia Zarzycka (absolwentka)
  • Klaudia Kopeć (absolwentka).

Otrzymały one nagrody książkowe.

Pozostali uczestnicy: Oliwia Celej, Karol Bakalarski, Martyna Kopeć i Aleksandra Nowicka otrzymali nagrody pocieszenia.

Wszystkim nagrodzonym w konkursach gorąco gratulujemy!

M. Kozłowska