Pożegnanie klasy III

21 czerwca, zgodnie ze szkolną tradycją, klasa III żegnała się z klasami młodszymi. Przygotowała z tej okazji występ. Zaprezentowała się recytując wiersze, śpiewając piosenki. Uczniowie pochwalili się swoimi sukcesami, osiągnięciami w konkursach wokalnych i recytatorskich. Nie zabrakło także popisów tanecznych. Uczniowie młodszych klas pożegnali serdecznie trzecioklasistów, życząc im powodzenia w klasie czwartej, wręczyli im drobne upominki. Trzecioklasiści podziękowali im za wspólnie spędzone chwile. Gorące podziękowania złożyli także Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom opiekującym się nimi, wychowawczyni, obsłudze, a także Rodzicom. Po części artystycznej udali się na słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców.

Życzymy im powodzenia i samych dobrych ocen w klasach starszych, a teraz wspaniałego wypoczynku, na jaki zasłużyli ciężką pracą przez cały rok!

M. Kozłowska