SZKOLNA WYCIECZKA DO KARSIBORU

Pierwszoklasiści z SP w Brojcach w słoneczny poniedziałkowy dzień – 06.06.2016 roku pojechali autokarem na wycieczkę klasową zorganizowaną przez rodziców i wychowawczynie do gospodarstwa agroturystycznego w miejscowości Karsibór, za Świdwinem. Na miejscu czekały na dzieci ciekawe atrakcje: zabawy plenerowe, „wspinaczki” po drzewach, zjeżdżalnia z tunelu, zabawy w bajkowym domku. Największym entuzjazmem wzbudziło w dzieciach spotkanie z końmi i kucem w stajni.. Aby „zasłużyć” na przejażdżkę konną każde dziecko musiało poczyścić zgrzebną szczotką sierść konika, którego imię  CYNAMON zapamiętają na długo. Rodzice zapewnili dzieciom słodkości, napoje i gorącą z ogniska kiełbaskę. Wrażenia i uśmiechnięte buziaki pierwszaków zadowolonych z wyprawy do „RANCZO” uwieczniono na fotografiach.

Justyna Wośko - Kawka