GMINNY KONKURS WIEDZY OMNIBUS

2 czerwca w SP w Brojcach odbył się finał konkursu wiedzowego Omnibus 2016. W finale konkursu rywalizowli uczniowie, którzy zwyciężyli w wielomiesięcznej ryalizacji.  24 uczestników z klas I - III, laureatów konkursów klasowych, zmagało się z finałowymi zadaniami, wykazując się wielkim zaangażowaniem i wiedzą. Ich pracę oceniała komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli szkoły, Urzędu Gminy i Biblioteki Gminnej – p. J. Perzanowska, p. J. Zarzycka, p. I. Prus, p.W.Misikonis, p. Z. Zaborowski. Wszyscy uczestnicy etapu finałowego otrzymali dyplomy uczestnictwa i słodycze ufundowane przez Wójta Gminy Brojce p. S. Gnosowskiego. Nagrody dla  laureatów trzech pierwszych miejsc z każdej grupy – klas I, klas II i III zostaną wręczone zwycięzcom na apelu kończącym rok szkolny 2015/2016.

Grono pdagogiczne, komisja konkursowa oraz organizatorki wszystkich etapów konkursu, panie J. Grabowska, J. Wośko – Kawka i M. Kozłowska serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom wiedzy.

M. Kozłowska