Wtorek, 21 maja 2024

Ogłoszenie do składania ofert na zakup bonów towarowych dla Szkoły Podstawowej w Brojcach

Brojce 04.12.2023r.

do składania ofert  na zakup bonów towarowych dla Szkoły Podstawowej w Brojcach

I. INFORMACJA

Nazwa zamawiającego:

Nabywca:

Gmina Brojce

Ul. Długa 48

NIP: 857-18-41-524

Odbiorca:

ul. Długa 19

tel. 91 38 611 16  e-mail: sp.brojce.sekretariat@brojce.net.pl

II. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup bonów towarowych na kwotę 48 090,00 zł dla Szkoły Podstawowej w Brojcach.

2. Nie przewiduje się udzielenie zamówień uzupełniających.

3. Nie dopuszcza się złożenie oferty wariantowej lub częściowej.

III. TERMIN WYKONANIA UMOWY:

1. Bony winne być dostarczone zamawiającemu przez Wykonawcę w terminie  do 7 dni licząc od daty udzielenia zamówienia.

2.  Wykonawca dostarczy przedmiot umowy do siedziby Zamawiającego po telefonicznym uzgodnieniu dnia i godziny dostawy.

3. W okresie obowiązywania umowy, ceny określone w ofercie i umowie nie ulegną zmianie.

IV. OPIS WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy wykażą na dzień składania ofert spełnienie warunków: brak podstaw do wykluczenia i wykażą, że: posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania; oraz nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 i 109 ust. 1 ustawy Pzp, oraz w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2023 r. poz. 129), a także dołączą do oferty dokumenty, o których mowa w dziale SWZ Zawartość Oferty.

V. Postanowienia dotyczące składanych dokumentów
1. Oferta powinna zawierać wszystkie wymagane dokumenty, oświadczenia i załączniki.
2. Oferta oraz wszystkie wymagane załączniki winny być podpisane przez upoważnionego przedstawiciela, uprawnionego do reprezentowania zgodnie z przedstawionym aktem rejestracyjnym lub upoważnieniem.
3. Złożenie przez Oferenta fałszywych lub stwierdzających nieprawdę dokumentów  lub nierzetelnych oświadczeń mających istotne znaczenie dla prowadzonego postępowania spowoduje wykluczenie Wykonawcy z dalszego postępowania.

4. Aktualną listę placówek wraz z ich adresami w których realizowane są bony towarowe - informacja niezbędna do oceny oferty wg kryterium liczba placówek.

VI. INFORMACJE O SPOSOBIE POROZUMIEWANIA SIĘ ZAMAWIAJĄCEGO Z OFERENTAMI ORAZ PRZEKAZYWANIA OŚWIADCZEŃ I DOKUMENTÓW, A TAKŻE WSKAZANIE OSÓB UPRAWNIONYCH DO POROZUMIEWANIA  SIĘ  Z OFERENTAMI

1. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia, informacje oraz pytania kierowane  do Zamawiającego winny być przekazywane z zachowaniem formy pisemnej.
2. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje za pomocą faksu uważać  się będzie za złożone w terminie, jeżeli ich treść dotrze do adresata przed upływem terminu określonego w ogłoszeniu.
3. Nie przewiduje się zebrania wszystkich Oferentów.

VII. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM
 1. Zamawiający nie żąda wadium.

VIII. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA

1. Oferty należy przesłać/składać do dnia 08.12.2023r. do godz. 8.00 w siedzibie Zamawiającego w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Brojcach ul. Długa 19.

2. Ofertę należy złożyć w nieprzejrzystej, zamkniętej kopercie (opakowaniu), w sposób gwarantujący zachowanie poufności jej treści oraz zabezpieczającej jej nienaruszalność  do terminu otwarcia ofert. Koperta (opakowanie) zawierająca ofertę winna być zaadresowana na: Szkołę Podstawową ul. Długa 19 72-304 Brojce. Na kopercie należy umieścić:

Nazwa i adres Wykonawcy (ewentualnie pieczęć)

Oferta na: „Zakup bonów towarowych”

ul. Długa 19

Nie otwierać przed 08.12.2023r. do godz. 8.30

3. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z nienależytego oznakowania koperty lub braku wymaganych informacji.
4. Oferent  może, przed upływem terminu do składania ofert, zmienić lub wycofać ofertę. Zarówno zmiana, jak i wycofanie oferty wymagają zachowania formy pisemnej.
5. Oferent nie może wycofać oferty lub wprowadzić zmiany w jej treści po upływie terminu składania ofert.
6. Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi w dniu  08.12.2023r. chyba że okoliczności uniemożliwią dokonanie tej czynności, to ogłoszenie nastąpi w następnym dniu pracy do godz. 15.00.

IX. OPIS SPOSOBU AKCEPTACJI OFERTY
1. Cena może być tylko jedna - nie dopuszcza się wariantowości cen.
2. Cena nie ulegnie zmianie przez okres związania oferty oraz okres zamówienia.

X. OPIS KRYTERIÓW PRZY WYBORZE OFERTY

1. Przy wyborze oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:

cena brutto - 50%, liczba placówek realizujących bony oraz ich atrakcyjność - 50%.

XI. INFORMACJE O FORMALNOŚCIACH, KTÓRE POWINNY ZOSTAĆ DOPEŁNIONE PO WYBORZE OFERTY W CELU ZAWARCIA UMOWY

1. Umowę może podpisać w imieniu oferenta osoba (osoby) upoważniona do reprezentowania oferenta wymieniona w aktualnym odpisie z właściwego rejestru lub w aktualnym zaświadczeniu o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub pełnomocnik, który przedstawi pełnomocnictwo.

3. Zamawiający podpisze umowę z Oferentem, który przedłoży najkorzystniejszą ofertę z punktu widzenia przyjętych kryteriów.
4. W przypadku gdy okaże się, że Oferent, którego oferta zostanie wybrana, przedstawi w niej nieprawdziwe dane lub będzie uchylał się od zawarcia umowy na warunkach wynikających z oferty, Wynajmujący wybierze następną z pozostałych ofert, która uzyska najkorzystniejszą ocenę, chyba że upłynie termin związania oferty.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zawarcia umowy na zakup bonów towarowych  bez podania przyczyny.

Brak załączników

Wytworzono:2023-12-04 22:01przez: Janina Perzanowska